Novinky


Domů> O Nás > Novinky

Běžná válečná epidemie

Čas: 2022-04-13 Hity: 20

Aproti viru nti a proti chřipce? Pojďme mluvit o skrytém vojákovi prevence epidemie v

život - Chlorogenní kyselina!

Prevence a kontrola epidemie nesmí polevit!

Od konce roku 2019 do současnosti byly z důvodu vypuknutí zápalu plic COVID-19 všechny druhy masek vyprodané a následně vyprodané alkoholové a chlórové dezinfekční prostředky. Například deset mil a osm městských čtvrtí začalo zavírat své vlastní silnice, rozhlas vedoucího vesnice řekl všem, aby nevycházeli ven, a všechny druhy tvrdých transparentů lidi nutí plakat a smát se.

Když už o tom mluvím, musím zmínit velký oolong v té době: Trump řekl, že pití dezinfekce může virus zabít, ale Američané tomu opravdu věřili?! Maryland obdržel pouze více než 100 žádostí o dezinfekční vodu, která by zabila COVID-19 za jediný den. New York obdržel více než dvojnásobný počet žádostí o dezinfekci. No, nemají staří Američané jasno?

Nejprve maskovací alkohol a později jsem slyšel, že Shuanghuanglian může virus inhibovat, takže ústní tekutina Shuanghuanglian byla také vyprodaná. V té době bylo na výlohách mnoha lékáren a nemocnic napsáno „Shuanghuanglian byl vyprodán“.

 

Nová koronavirová pneumonie je přehnaná ve své roli v léčbě nové korunové pneumonie, ale nelze popřít, že má dva kartáče na virus. Složky Shuanghuanglian jsou zimolez, Scutellaria baicalensis a Forsythia suspensa. Poté, co se Shuanghuanglian vyprodal, mnoho lidí začalo panikařit při nákupu zimolezu. Jaký vliv měl zimolez na zápal plic COVID-19? Pojďme si dnes představit malého antivirového experta Lvke!

 

 

01 Samozavedení kyseliny chlorogenové

 

Xiaoke: Neprodávejte klíč. Kyselina chlorogenová, no tak

Představit se!

Kyselina chlorogenová: Dobrý den, všichni. Jmenuji se kyselina chlorogenová a moje anglické jméno je kyselina chlorogenová. Můj chemický vzorec je c16h18o9 a molekulová hmotnost je 354.30. Mohu extrahovat z listů Eucommia ulmoides, zimolezu, zelených kávových zrn, stévie a dalších rostlin. Moje role je antibakteriální a protizánětlivá, což se hojně využívá v lécích, zdravotnických přípravcích a kosmetice. Mám mnoho výhod. Dále mi dovolte, abych vám to podrobně představil!

 

 

02 Různé rostlinné zdroje Hlavní rozdíly kyseliny chlorogenové

 

Moje rozšíření je velmi rozsáhlé, od vyšších dvouděložných po nižší kapradiny. Vyskytuje se především v rostlinách, jako je zimolez, eucommia, Compositae a Rosaceae (několik rostlin s větším obsahem: Eucommia ulmoides, zelená kávová zrna, zimolez a stévie). Ovoce a zelenina, které denně jíme, navíc obsahují stopová množství kyseliny chlorogenové, jako jsou brambory, červené zelí, mrkev, lilek, zelí, starý salát, špenát atd.

Samozřejmě mám také mnoho různých specifikací a někdy je možná nebudete schopni rozlišit. Stačí si však zapamatovat toto: různé obsahy kyseliny chlorogenové mají zjevné rozdíly v barvě a rozpustnosti ve vodě. Například nízký obsah Eucommia ulmoides Kyselina chlorogenová má obecně tmavou barvu a špatnou rozpustnost ve vodě.

Zimolez má nízký obsah Chlorogenní kyselina, dobrá rozpustnost ve vodě a žlutá barva; Chlorogenní kyselina ze zelených kávových zrn je směs. Obecně vypočítáváme celkový obsah kyseliny a hlavní tržní specifikace je 50 % celkové kyseliny; Stévie Chlorogenní kyseliny je obecně asi 10 %, což se používá hlavně pro přidávání a míchání krmiva. Navíc stévie Chlorogenní kyselina má jinou vlastnost odlišnou od ostatních rostlin Chlorogenní kyselina, to znamená, že jeho chuť je sladká!

V současnosti je vysoký obsah Chlorogenní kyselina na trhu je hlavně z listů Eucommia ulmoides, která vyžaduje dobrou rozpustnost ve vodě a bílou práškovou barvu.

 

03 Virus zabiják bez emocí

 

Tajná vůně kyseliny chlorogenové

Láska a nenávist mezi mnou a virem v těch letech

Já (Chlorogenní kyselina) má důležité aplikace v moderní klinice. Je to účinná antibakteriální a antivirová složka. A může být inaktivován proteinem v těle, takže mohu být viděn v různých přípravcích na trhu, včetně perorálních léků a injekčních léků.

 

Mohu významně inhibovat a zabíjet mnoho druhů patogenních bakterií, jako jsou Escherichia coli, Shigella sonnei, Staphylococcus aureus, hemolytický streptokok, Shigella dysenteriae, tyfus, pneumokoky, Micrococcus garciniae a Legionella. Jeho antibakteriální mechanismus souvisí s nekompetitivní inhibicí arylaminoacetyltransferázy (NAT) v bakteriích.

 

A nejen to, mám také silnou antioxidační, protizánětlivou, zlepšující imunitu (zvýšení přidané hodnoty imunitních buněk, jako jsou makrofágy a lymfocyty) a ochranu jater a žlučníku.

 

V dlouhé historii Číny, i když jsem dávno neměl jméno, je zimolez velmi slavný. Zimolez má dlouhou lékařskou historii. Již před 3000 lety ji naši předkové začali používat k prevenci a léčbě nemocí. Zde je krátký příběh:

Říká se, že když byl Qu Yuan vyhoštěn přes Xupu, Hunan, byl nakažen morem a nemohl si dovolit omdlít. Později horalé trhali zimolez a zalévali ho smaženou polévkou. Qu Yuan se probudil za méně než půl hodiny.

 

V Xupu se dodnes říká: "doma jsou dva hrnce zimolezu. Nebojte se spalujícího léta. Pivoňkovou vílu kdysi úpal a Zlatá květinová víla ji vyléčila." Lidové písně. Je vidět, že detoxikaci zimolezu poznali už naši moudří dávní předchůdci. Nicméně jednou z hlavních účinných látek v zimolezu jsem já - Chlorogenní kyselina!

 

 

04 pomocný účinek proti chřipce a virům

 

Já (kyselina Lv Yuan) nemohu léčit nový koronavirus, ale stále mám nějakou adjuvantní terapii nového koronaviru. I když moje antivirová funkce není cílená, mám účinky širokospektrální antivirové, bakteriostatické, antioxidační a posilující imunitu.

 

Mám antifungální aktivitu proti řadě rostlinných patogenních hub a mám potenciál biologických fungicidů. Mechanismus spočívá v kontrole růstu různých rostlinných patogenních hub inhibicí časné transmembrány spor hub. Kromě toho mám také silný inhibiční účinek na různé patogenní bakterie, jako je hemolytický streptokok, Staphylococcus aureus a patogenní viry infekcí horních cest dýchacích.

 

Antibakteriální a protizánětlivé

Takže například nyní běžný zápal plic, dokonce i kašel, pokud je považován za bakteriální infekci nebo kombinovanou bakteriální infekci, budu použit! Stejně jako některé granule Banlangen, granule zimolezu a antivirové perorální tekutiny, které obvykle pijeme, mají určité preventivní a podpůrné léčebné účinky na virová onemocnění.

 

 

05 další funkce kyseliny chlorogenové

 

1 jídlo

I (kyselina chlorogenová) je také nový a účinný fenolický antioxidant. Přidá-li se do sádla malé množství kyseliny chlorogenové, lze zlepšit antioxidační stabilitu sádla a prodloužit trvanlivost. Mám také funkci zvýraznění vůně a ochrany barvy, kterou lze použít pro konzervaci potravin a ovoce.

 

2 produkty péče o pleť a kosmetika

Neodmyslitelně ke mně patří také produkty péče o pleť a kosmetika pro dámy a sestry. Mohu chránit kolagen každého člověka před volnými radikály, jako jsou reaktivní formy kyslíku, a mohu účinně zabránit škodlivému účinku ultrafialových paprsků na lidskou pokožku. Proto se často přidávám do produktů péče o pleť, abych hrál ochrannou roli.

 

Můj antibakteriální a protizánětlivý účinek je samozřejmě brilantní i v produktech péče o pleť. Mohu účinně odvádět teplo a detoxikovat, ochladit krev a odstranit krevní stáze. Podporou krevního oběhu a eliminací toxinů v těle mohu dosáhnout efektu odstranění akné a různých skvrn.

 

3 feed

Se stále přísnějšími omezeními používání antibiotik ze strany ministerstva zemědělství jsem se stal produktovou volbou, která antibiotika nahrazuje nebo částečně nahrazuje.

 

Na tržním pozadí seriózní homogenizace mám výhody zlepšení imunity, regulace krmení, vyhánění hmyzu, zlepšení reprodukční výkonnosti a chuti masa, což může lépe pomoci krmivářským podnikům vytvářet vysoce kvalitní a diferencované komerční krmivové produkty.

 

 

06 Chlorogenní kyselá výhoda

 

1 kontrola kvality surovin Eucommia ulmoides od zdroje

Kontrolujte stabilitu a spolehlivost surovin a kontrolujte kvalitu ze zdroje.

 

2 dodávky více specifikací, přizpůsobené podle zvláštních požadavků

Více specifikací (5% - 98%) Eucommia ulmoides Chlorogenní zásobování kyselinou. Podle vašich speciálních požadavků (jako je rozpustnost produktu, barva atd.). Spoléháme se na naši silnou sílu výzkumu a vývoje, můžeme vám poskytnout služby přizpůsobení produktů.

 

Extrakce 3 čistě přírodních listů Eucommia ulmoides

Od surovin až po dodání produktu, kontrola kvality celého procesu. Listy Eucommia ulmoides pouze extrahujeme a zahušťujeme, nepřidáváme a nepřijímáme další chemické syntetické látky.

 

4 hlavní produkty, špičková technologie

Náš Chlorogenní kyselina se vyrábí od roku 2006. Po více než deseti letech technologických inovací se neustále zlepšujeme a kvalita byla vždy na předním místě v oboru.

 

5 exkluzivní proces, vysoce čistý vodou ředitelný, viditelná kvalita

Exkluzivní technologie extrakce, vysoce čistá Eucommia Chlorogenní kyselina, viditelná kvalita, dobrá rozpustnost ve vodě a bílý prášek.

HPLC 98 % Eucommia ulmoides Chlorogenní kyselina

Pamatuj si mě, jmenuji se Chlorogenní kyselina

 

Dneska s tebou budu moc mluvit. Vlastně tři dny a tři noci nemůžu říct své přednosti! Prostor je omezený. Uvidíme se příště! Ale musíš si mě pamatovat. Jsem asistent zlaté medaile na cestě k boji s virem, ochránce květin na cestě k lásce ke kráse a bezpečnostní strážce v zemědělství a živočišném průmyslu! Jmenuji se Chlorogenní kyselina!

 

Bojujte s epidemií společně a chraňte naši vlast!

 

V zimě, kdy poprvé přišla epidemie, jsme si řekli, že žádná zima není nepřekonatelná a žádné jaro nepřijde. I když po téměř třech letech epidemie neskončila. Tváří v tvář této „lidové válce“ v boji proti epidemii však budeme spolupracovat s pevnou důvěrou, abychom čelili obtížím.

 

I když je tato bitva nesmírně obtížná, nemůže odolat odhodlání čínského lidu sjednotit se jako jeden a bojovat proti „epidemii“ společně, ani tempu našeho úsilí prodírat se a bojovat za své sny. Xiaoke půjde ruku v ruce s vámi, abyste vyhráli blokující válku prevence a kontroly epidemie!

 

Měli bychom i nadále udržovat dobrý zvyk prevence a kontroly epidemie, dodržovat nošení roušek a méně se shromažďovat a vědomě skenovat kód na veřejných místech a spolupracovat při měření tělesné teploty.